animacija

Animuoti baneriai

HTML5 ir video animuoti baneriai, įprastai trunkantys 8-15 sekundžių. Paruošiami įvairioms platformoms: Google Ads, Adform, Delfi, 15min, Facebook, Instagram, LED ekranams ir t.t.

Animacijos su scenarijumi

10 - 40 sekundžių video animacijos su scenarijumi. Šiuos video galima talpinti savo svetainėje, dalintis facebook, youtube ir kitose platformose.

animuoti baneriai

Video baneriai

Pagrinde naudojama socialiniuose tinkluose kaip Facebook, Instagram, Linkedin ir Youtube. Baneriai animuojami iš jūsų pateikto dizaino arba iš mano pusės pateikiamas ir dizainas, ir animacija. Adaptacijos į įvairius dydžius.

Dizainų kūrimas ir jų animavimas Chazz socialiniems tinklams

Vizualų animavimas Globus socialiniems tinklams. Dizainus paruošė reklamos agentūra MP agency.

HTML5 baneriai

HTML5 baneriai naudojami Google Ads, Adform, Delfi, 15min ir daugelyje kitų platformų. Tai yra geresnė alternatyva gif baneriams dėl banerio svorio ir geresnės kokybės. Baneriai animuojami iš jūsų pateikto dizaino arba iš mano pusės pateikiamas ir dizainas, ir animacija. Baneriai pateikiami įvairias reikiamais dydžiais.

video animacijos su scenarijumi

Ilgesni video yra išsamesni ir sudėtingesni nei animuoti baneriai, jiems paruošiamas išsamus scenarijus, dizainas, kadruotės, garso efektai, įgarsinimas. Tokie video naudojami norint išsamiau papasakoti apie savo produktą, paslaugą, renginį ir t.t.

KITOS PASLAUGOS

Grafinis dizainas

Soc medijos vizualų kūrimas.

Skrajučių, plakatų, katalogų, lauko reklamų, banerių, vizitinių maketavimas.

Logotipų, iliustracijų, ikonų piešimas.

Klientų atsiliepimai

Klientai

kONTAKTAI

El. paštas

dizainasRR@gmail.com

Tel. Nr.

+370 629 89 178

Paslaugos.lt