Animacijos projektai

animuoti baneriai

Globus

Bendradarbiaujant kartu su MP Agency viso buvo sukurti 8 animuoti video skirti socialiniams tinklams. Kiekvieno jo po 2 dydžius: 1080×1080 ir 1080×1920. Taip pat kiekvienas video buvo adaptuotas 9 skirtingoms kalboms, viso buvo eksportuota virš 100 video. Agentūra atsiųsdavo paruoštų dizainų darbinius failus, aš juos pritaikydavau abiems dydžiams bei suanimuodavau kaip įdomiau.

Chazz

Sukurti įvairūs animuoti video skirti socialiniems tinklams. Klientas pateiktdavo idėją, aš paruošavau dizainą ir kai jį patvirtindavome, suanimuodavau.

Labas

Bendradarbiaujant kartu su Kubrik reklamos agentūra, buvo sukurta video skirtų socialiniems tinklams. Agentūra atsiųsdavo paruoštų dizainų darbinius failus, aš juos suanimuodavau pagal save arba pagal pateiktas gaires.

Staburags

Deeper

Gamtos Ateitis

Bauhaus

Ekster

HTML5 baneriai

HTML5 baneriai naudojami Google Ads, Adform, Delfi, 15min ir daugelyje kitų platformų. Tai yra geresnė alternatyva gif baneriams dėl banerio svorio ir geresnės kokybės. Baneriai animuojami iš jūsų pateikto dizaino arba iš mano pusės pateikiamas ir dizainas, ir animacija. Baneriai pateikiami įvairias reikiamais dydžiais.

Klientų atsiliepimai

Klientai

kONTAKTAI

El. paštas

dizainasRR@gmail.com

Tel. Nr.

+370 629 89 178